צילומי רחפן

צילומי רחפן

עולם הצילום היה מבוסס בשנים האחרונות בעיקר על צילומי סטילס והפקת וידאו אשר באו לידי ביטוי בשימושים שונים בין אם בהפקות אירועים, הפקת סרטוני תדמית, מדיה, עיתונות ועוד מגוון שימושים בחברה. בעשור האחרון ניתן לראות שיש שחקן חדש אשר נכנס למערכה ולאט לאט מתחיל לכבוש את עולם הצילום והוא צילומי רחפן אשר מביאים טכנולוגית צילום חדשה, זוויות צילום מעניינות ומתוחכמות יותר ובעיקר מביאים רוח חדשה לאמצעי צילום המיושנים שהורגלנו אליהם לכל אורך חיינו. טבע האדם הוא לחוות דברים חדשים, להתעניין בשיטות חדשות ולראות מציאות שונה ממה שהוא הורגל עד היום ואת המציאות הזאת ניתן לחוות באמצעות צילומי רחפן אשר מספקים תמונה שונה על העולם, אינפורמציה שלא ידעתם שניתן לקבל והכל ממעוף הציפור אשר ללא ספק מרתק את הצופים לעקוב אחר כל המידע המופק באמצעות צילומי רחפן.

ניתן לראות כיום כיצד השימוש בצילום באמצעות רחפן נמצא כמעט בכל תחום ותופס תאוצה וזאת בשל הייחודיות בצילום והתמונות והמידע שניתן להשיג באופן בלעדי לשיטת הצילום הזאת ולא בשום אמצעי צילום אחר. צילומי רחפן משמשים רבות בתחום הנדל"ן לצורכי צילומי נדל"ן, צילום קרקעות ועוד מגוון שימושים בתחום. בנוסף, ניתן לראות כיצד התעשיות הביטחוניות וגופי הביטחון השונים משתמשים בשיטת צילומי רחפן לצורכי ביטחון והשגת מידע מודיעיני בשדה הקרב. ענף נוסף שניתן לראות שימוש גדול בצילומי רחפן הוא ענף האירועים והשמחות וכיום כמעט אין אירוע שאין בו צילומי רחפן אשר עם הזמן מחליפים את מצלמות הרחף ומהווים אלטרנטיבה מעניינת ומקצועית יותר ובעיקר מדובר באטרקציה באולם אשר מפעילה את המשתתפים.

צילומי רחפן

יתרונות השימוש בשיטת צילומי רחפן

צילומי רחפן הם המשב רוח המרענן של ענף הצילום, הם מספקים אפשרויות בלתי מוגבלות לצילום שלא ניתן להשיג באמצעות מצלמת סטילס או וידאו. ישנם יתרונות רבים לשימוש בצילומי רחפן והם:

תפעול – הרחפן הוא טכנולוגיה אשר קלה לתפעול לבעלי ידע טכני בסיסי. ישנם רחפנים אשר מסייעים רבות לתפעולם באמצעות טכנולוגיות GPS המאפשרות חזרה לנקודה אחרונה, נחיתה אוטומטית ועוד מגוון אפשרויות אשר תורמות לחוויית השימוש בהם. לאחר כמה ימים של התנסות בהפעלת הרחפן בשילוב שימוש במצלמה הנישאת על גבו תתחילו להתמקצע ולשפר את היכולות הטכנולוגיות שלכם ולהתחיל לספק צילומים מרהיבים אשר ידהימו את קהל היעד שלכם. ככל שתתמידו כך איכות הצילומים תהיה גבוהה יותר והחשיפה אליכם תהיה גדולה יותר וכך תוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם.

ניידות – צילום באמצעות רחפן מאפשר ניידות כמעט לכל מקום שנרצה לצלם בו מבלי להיתקל במגבלה כלשהי שכן באמצעות רחפן ניתן לצלם בגבהים שונים, זוויות שונות ומגוונות, בתוך מבנה, מחוץ למבנה, מעל הים, בשטח פתוח וכמעט בכל אזור גיאוגרפי וזאת ללא הפעלת לוגיסטיקה מורכבת אלא רק לקחת את הרחפן ולצאת לדרך באופן עצמאי וללא עזרה של צוות מסייע ומדובר ביתרון מאוד גדול של צילומי רחפן.

לוגיסטיקה – מבחינה לוגיסטית ביחס לצילומי סטילס או וידאו המבוצעים באמצעות מצלמה דיגיטלית ומצריכים ציוד רב על מנת לצלם תמונה איכותית, כאשר מדובר בצילום באמצעות רחפן, אין יותר מידי התארגנות לוגיסטית מלבד לקחת את תיק הנשיאה של הרחפן, להדליקו ולהתחיל להטיס אותו בהתאם למטרות וליעדים שנקבעו מראש על מנת לקבל את התמונות הטובות והאיכותיות ביותר. ככל שנתמקצע יותר ונשלוט ברחפן באופן אבסולוטי, כך נדע להפיק ממנו את המירב והתמונות או הווידאו אשר ניצור באמצעותו, יפעימו את קהל היעד ויובילו להשגת המטרות שנקבעו בשלמותן ומדובר ביתרון משמעותי ביותר אשר מצד אחד לא מדובר בהוצאות על כל נושא הלוגיסטיקה והשינוע של הציוד לאזור הצילום ומצד שני התוצאות הם מדהימות ועולות באיכותם על תמונות אשר היו מצולמות ממצלמת סטילס או וידאו רגילה.

צילומי רחפן

צילומי נוף בשיטה זו בלבד

יעילותו של הרחפן בכך שהוא מאפשר ניידות מקסימלית בכל מקום שנתבקש להטיסו ולספק את השירות הטוב ביותר, מביאה למצב בו חברות וארגונים אשר מעוניינים בצילומים ספציפיים למטרות קידום עסקי כמו הפקת סרטון לעסק, הפקת סרטון שיווקי, או סרטון שיווקי מצחיק, וכן צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, ועוד.

פונים לאופציה של צילומי רחפן פשוט כי אין אופציה אחרת אשר תספק תוצאות איכותיות וברמה גבוהה כפי שניתן להשיג באמצעות צילומי רחפן. הכוונה היא בעיקר לחברות אשר עוסקות בתיירות וצילומי נוף של אזורי טבע, פארקים, מעיינות, מדבר, הרים ועוד מגוון אזורי תיירות וטבע אשר בלתי אפשרי היה להגיע אליהם באופן רגלי ולצלם את התמונות שישפיעו על קהל היעד להגיע ולחוות את הטבע. באמצעות הרחפן ניתן להגיע לכל מקום, לכל נקודה ולצלם תמונות ייחודיות ממעוף הציפור ומדובר בבשורה של ממש לכל ענף הצילום.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
פוסטים נוספים באותו בנושא
סרט לעסק

סרט לעסק קריאיטיבי כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטים לעסק שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! כל עסק, גם אם הוא קטן צריך שיראו אותו.

סרט תדמית

סרט תדמית קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי תדמית שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון תדמית לחברה או עסק הוא חלון הראווה שלכם.

טסטמוניאלס

טסטמוניאלס כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון עדויות או סיפור לקוח הוא דרך טובה מאד לספר על המוצר/שרות

סרט גיוס משקיעים

סרט גיוס משקיעים כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי גיוס משקיעים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! אתם רוצים וצריכים להפיק סרט גיוס למשקיעים –

הפקות וידאו

הפקות וידאו קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! וידאו הוא כלי שיווקי מספר אחד היום, זה אתם יודעים

התקשר עכשיו