צילום מוצרים לאתרי אינטרנט

צילום מוצרים לאתרי אינטרנט

עולם הקניות עובר תהליך הדרגתי של מעבר מקניות פרונטאליות בחנויות למעבר לרכישות מקוונות דרך אתרי אינטרנט אשר מספקים את אותם המוצרים כפי שיש בחנויות וחוסכים את הטרחה של הגעה לחנות. העולם הופך להיות וירטואלי וככל שעובר הזמן יותר עסקים מקימים אתרי אינטרנט ומאפשרים רכישות באמצעות האתר ומשלוח המוצרים עד פתח בית הלקוחפעולה זו מצריכה צילום מוצרים לאתרי אינטרנט.

על מנת להפוך את חווית הרכישה האינטרנטית לקרובה ככל האפשר למציאות, ישנה חשיבות מכרעת לפעולת צילום מוצרים לאתרי אינטרנט אשר תשקף לצרכנים בבית בדיוק כיצד המוצר נראה מכל הזוויות האפשריות ובכך תינתן להם ההרגשה כאילו הם מחזיקים את המוצר ביד ובוחנים אותו. כיום כל עסק אשר פונה אל הזירה הווירטואלית, חייב להשקיע באופן מקצועי בצילום המוצרים שלו בשילוב עריכת סרטון או תמונות, תאורה, זוויות צילום מעניינות ולמשוך כמה שיותר את הגולשים באתר האינטרנט אל עבר קניית המוצר. מדובר במשימה חשובה ולא קלה אשר צריכה להיעשות במקצועיות, יצירתיות וחשיבה מעמיקה על מנת לגרות את הצרכנים לבצע רכישה ומומלץ שתיעשה על ידי איש קריאייטיב דיגיטל המתמחה בתחום על מנת לספק תוצאה מירבית מהביצוע.

מחשב עם מוצרים

עקרונות צילום מוצרים לאתרי אינטרנט

עקב המעבר של העולם הפרונטאלי לעולם הווירטואלי אשר משפיע על מגוון תחומים ובראשם רכישות מקוונות, עולה החשיבות של צילום מוצרים לאינטרנט. על מנת שנוכל לבצע את משימת צילום המוצרים ברמה הגבוהה ביותר, יש לעמוד בעקרונות הצילום הבאים:

איכות אמצעי הצילום – באופן טבעי, על מנת ליצור את הצילום האיכותי ביותר, דרוש ציוד צילום מקצועי להפקת וידאו או צילום אשר יספק איכות תמונה ברמה גבוהה. ככל שיש ברשותכם מצלמה מקצועית יותר כך התוצאה הסופית של צילום המוצר תהיה איכותית יותר. לאלה מבנכם שאינם מחזיקים במצלמת צילום מקצועית, אל תתייאשו, ניתן באופציות מסוימות להשתמש גם במצלמות פשוטות יותר ואף במצלמה של הסמארטפון ולהשיג תמונות איכותיות אשר ישיגו את המטרה.

תאורה – אחד העקרונות החשובים ביותר לצילום איכותי הוא התאורה בזמן הצילום. ישנם כאלה המתבססים על תאורה טבעית ואילו המקצוענים יותר מסתמכים על תאורה מלאכותית אשר דורשת ידע טכני לצורך שימוש בה. אם אתם משתמשים בתאורה טבעית, עליכם לנצל את שעות האור לצלם את כל המוצרים בתאורה אחידה על מנת שלא יהיו הבדלי תאורה בהצגת המוצרים באתר דבר אשר יתפרש כחוסר מקצועיות וישפיע על ההנעה לפעולת הרכישה של המוצר.

מגהץ

חשיבות הרקע והרזולוציה

רקע התמונה – על מנת את הצילום האולטימטיבי לאתר האינטרנט, מומלץ מאוד להשתמש ברקע לבן ולא ב Green screen ובכך להבליט את המוצר ואת האיכויות הגלומות בו ולא לתת לעין של הצרכן לגלוש למקומות אחרים ומסיחי דעת.

רזולוציה גבוהה – בכדי לצלם מוצרים לאתר אינטרנט, חייבים להשתמש בצילום ברזולוציה גבוהה אשר תאפשר ביצוע תקריבים איכותיים וממוקדים במוצרים על מנת שהצרכנים יוכלו להתרשם היטב מהמוצר ולבחון אותו לעומק. כאשר נשתמש ברזולוציה נמוכה, הדבר יפגע רבות באיכות הצילום והסיכוי שירכשו את המוצר ירד משמעותית. יש להבין כי ככל שנספק לרוכשים את כל התנאים האולטימטיביים שיאפשרו להם להסתכל על המוצר לפרטי פרטים ומכל הזוויות האפשרויות תוך רזולוציה גבוהה, כך אחוזי הרכישה יעלו בעשרות אחוזים.

משקפיים וכובע שצולמו לצורך צילום מוצרים לאתרי אינטרנט

אחידות ושם למוצר

אחידות – כאשר אנו יוצרים צילום מוצרים לאתרי אינטרנט רצוי כי נשמור על אחידות בצילום בכך שכל התמונות יהיו באותו הגודל, ישמרו על אותו היחס בתמונה ולא יגרמו לצרכנים לבלבול. צרכנים אוהבים סדר ודיוק במוצרים שהם רוכשים אשר משדר אמינות ויוביל לרכישת המוצר.

שם ומלל למוצר – כאשר אנו מעלים לאתר תמונה של מוצר שצלמנו, חשוב מאוד לתת שם למוצר ובנוסף גם תיאור מילולי של המוצר אשר יתווסף לתמונה ובכך ייתן לצרכן את התמונה הכוללת אשר תספק את כל המידע שהוא צריך לגבי המוצר.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

.

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
פוסטים נוספים באותו בנושא
סרט לעסק

סרט לעסק קריאיטיבי כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטים לעסק שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! כל עסק, גם אם הוא קטן צריך שיראו אותו.

סרט תדמית

סרט תדמית קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי תדמית שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון תדמית לחברה או עסק הוא חלון הראווה שלכם.

טסטמוניאלס

טסטמוניאלס כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון עדויות או סיפור לקוח הוא דרך טובה מאד לספר על המוצר/שרות

סרט גיוס משקיעים

סרט גיוס משקיעים כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי גיוס משקיעים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! אתם רוצים וצריכים להפיק סרט גיוס למשקיעים –

הפקות וידאו

הפקות וידאו קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! וידאו הוא כלי שיווקי מספר אחד היום, זה אתם יודעים

התקשר עכשיו