הפקת סרטונים לאינטרנט

גבר ואשה מבצעים הפקת סרטונים לאינטרנט עם מצלמה

אחד הכלים החזקים לשיווק מסרים בתפוצה נרחבת במטרה להגיע ולגייס קהל לקוחות רב אשר יקדם באופן ישיר מכירת מוצר או שירות הוא כמובן הפקת סרטונים לאינטרנט. פלטפורמת האינטרנט מושכת אליה מיליוני משתמשים בישראל ומכאן הכוח השיווקי והפרסומי הרב הטמון באינטרנט כאשר מי שיצליח להשתמש בו בתבונה וליצור הפקת סרטונים לאינטרנט איכותיים אשר עונים על צרכי הגולשים, יזכה ליהנות מחשיפה גבוהה וגיוס לקוחות חדשים במהירות וביעילות.

מסרטת וידאו

האפקט השיווקי שבסרטון

אחד הנתונים המעניינים מראים כי קרוב ל-60% מזמנם הפנוי של אזרחי מדינת ישראל, מופנה לצרכי גלישה באינטרנט למטרת צריכת תכנים, קניות באינטרנט וכמובן רשתות חברתיות. כאשר ישנו כזה פלח שוק גדול כמעט בכל זמן נתון באינטרנט, צריך לדעת לנצל זאת היטב ולהפיק סרטון איכותי אשר ישלב בתוכו את המסרים השיווקיים שיגיעו לכל אחד מאותם גולשים באופן ישיר או עקיף וכך ניצור את האפקט השיווקי הגדול שיוביל להמרה איכותית כלומר, לגיוס לקוחות חדשים אשר ייהנו מהשירות והמוצרים אותם אנו מפרסמים.

בעבר ניתן היה לראות כי בעלי עסקים היו מפרסמים בעיקר באמצעי התקשורת המסורתיים: רדיו, עיתונים, טלוויזיה או שלטי חוצות אך כיום העולם עובר למדיה המקוונת, שם נמצא הכסף הגדול ולשם צריך לשאוף להגיע כל בעל עסק אשר מעוניין לקדם את העסק שלו ולהניע אותו למקומות גבוהים וראויים.

יתרונות הפקת סרטונים לאינטרנט בגיוס לקוחות

האינטרנט הוא כלי בעל עוצמה בלתי נגמרת ויכול להוביל לשינוי חשיבתי באמצעות מסרים אשר מועברים בצורה של סרטונים, פרסומות ועוד. כל בעל עסק זקוק להפקת סרטונים לאינטרנט אשר יסייעו בהפצת השירותים והמוצרים אותם הוא רוצה לקדם בחברה הישראלית. היתרונות של הפקת סרטונים לאינטרנט בגיוס לקוחות הם רבים.

טייק צילום ומצלמה

זמן שהייה ממושך באתר העסק שלכם

מחקרים מצאו כי סרטון אינטרנט אשר מופיע באתר עסקי גורם ללקוחות אשר נכנסים לאתר להישאר בתוכו בממוצע 5 דקות יותר מאשר היו נמצאים כעשרים שניות אילו לא היה מופיע באתר סרטון. מדובר בפרק זמן מאוד משמעותי אשר גורם ללקוחות להמשיך ולהישאר באתר, להיחשף לתכנים ולמסרים שבעל העסק מעוניין להעביר וככל שהסרטון יהיה מושקע ואיכותי יותר כך החשיפה אליו תהיה גדולה יותר והעסק יגייס יותר לקוחות אשר ישפיעו על קיומו.

הדרך להעביר מסרים ללקוח באמצעות סרטון

באמצעות הפקת סרטונים לאינטרנט, מצליחים להגיע ללקוחות ולהעביר להם את המידע המושלם בנוגע למוצר או השירות אותו אתם מעוניינים לפרסם ולהציע לקהל הרחב. כחלק מהכנת סרטונים הסרטון יתאר את המוצר או השירות, יגדיר את הצורך בשימוש בהם לצורך פתרון בעיה מרכזית ויניע את הלקוחות לפעולה ולצרוך את המוצר באופן מידי. חשוב להבין כי מאמרים או תמונות טובות ככל שהם יהיו, לעולם לא יצליחו להוביל להעברת מסרים אפקטיבית כפי שהפקת סרטונים לאינטרנט עושה ומוכיחה כי מדובר בכלי האפקטיבי ביותר לפרסום באינטרנט.

מקלדת עריכה לסרטונים

הפקת סרטונים לאינטרנט הגדלת היקפי המכירות לעסק

סרטוני אינטרנט מגדילים את היקף המכירות באופן מידי ומוכח. ככל שהפקת הסרטון ויצירת הסרטונים תהיה גדולה ומושקעת אשר תמשוך יותר זוגות עיניים לצפות בסרטון ולהפנים את טיב השירות או המוצר תוך קליטת כל המסרים המועברים בסרטון, כך היקף המכירות יגדל הרבה יותר ויוביל לרווחיות החברה. ניתן לראות כי כיום בכל אתרי המכירות, כאשר ברצוננו לרכוש מוצר, יופיע לידו סרטון המתאר את אופן השימוש בו ואת הנחיצות שלו בחיינו. סרטונים אלו, אשר כללו הפקת סרטוני תדמית מניעים את הלקוחות לפעולה מידית לרכוש את המוצר הרבה יותר מאשר אם במקום הסרטון היה מופיע טקסט אשר מתאר את המוצר.

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
פוסטים נוספים באותו בנושא
סרט לעסק

סרט לעסק קריאיטיבי כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטים לעסק שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! כל עסק, גם אם הוא קטן צריך שיראו אותו.

סרט תדמית

סרט תדמית קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי תדמית שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון תדמית לחברה או עסק הוא חלון הראווה שלכם.

טסטמוניאלס

טסטמוניאלס כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון עדויות או סיפור לקוח הוא דרך טובה מאד לספר על המוצר/שרות

סרט גיוס משקיעים

סרט גיוס משקיעים כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי גיוס משקיעים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! אתם רוצים וצריכים להפיק סרט גיוס למשקיעים –

הפקות וידאו

הפקות וידאו קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! וידאו הוא כלי שיווקי מספר אחד היום, זה אתם יודעים

התקשר עכשיו