הפקת סרטוני מוצר

הדרך הטובה להציג את המוצר שלכם..!

היתרונות של הפקת סרטוני מוצר

יש בידכם מוצר חדש שאתם מעוניינים להציג לעולם? הפקת סרטוני מוצר הינה הדרך האולטימטיבית להגיע אל קהל היעד שלכם וליצור את החשיפה שתגייס כמה שיותר לקוחות, אשר ירכשו את המוצר ויגדילו את רווחיות החברה שזאת המטרה הגדולה והעיקרית.

כאשר אנו מציגים את המוצר שלנו לראשונה בפני הקהל לקוחות ומעוניינים להכניס מוצר חדש לשוק אשר רווי במוצרים בעלי אותו עקרון שימוש, אנחנו נהיה חייבים להפיק סרטון מוצר אשר יבדיל את המוצר שלנו משאר המוצרים הדומים לו באותה הקטגוריה.

הפקת סרטוני מוצר תדגיש את היתרונות של המוצר הבלעדי שאתם מעוניינים לפרסם על פני מוצרים אחרים, מתוך מטרה שהלקוחות יעדיפו לרכוש את המוצר שלכם בלבד ומתוך מטרה זו, עליכם לזכור תמיד כי אתם נמצאים בשוק מאוד תחרותי אשר דורש מכם יצירתיות, מחשבה, נועזות, חשיבה מחוץ לקופסא, ביצוע פילוחי שוק, סקרים ועוד מגוון פעולות אשר מטרתן להשאיר אתכם תמיד במודעות של הציבור לאורך זמן.

המטרה הראשונית שלכם בתור בעלי עסקים, היא שהמסר אותו אתם מעוניינים להעביר באמצעות הפקת סרטוני מוצר, ייטמע היטב בקרב הקהל וישפיע על תהליך המרת לקוחות במטרה לגייס כמה שיותר מהם ולהפוך אותם ללקוחות וליצור רווחים מהתהליך.

מהפכה טכנולוגית בפרסום מוצרים

בכל הנוגע לפרסום מוצרים, ניתן לראות שכיום נמצאים בעיצומו של מהפכה טכנולוגית אשר שינתה את כללי המשחק ומחייבת יכולות הסתגלות מהירות במטרה להישאר במשחק ולא להיגרר מאחורי המתחרים שלך.

אם בעבר כאשר היו מעוניינים לשווק מוצר חדש, היו בדרך כלל מציגים את המוצר באמצעות תמונה וכמה מילים בנוגע למוצר, איכויות שלו והוראות שימוש והפעלה, המצב היום שונה לחלוטין עם ההתפתחות הטכנולוגית אשר שינתה את כללי המשחק והפכה את פעולת פרסום המוצרים ליותר דינמית, מתוחכמת, יצירתית על ידי הפקת וידאו או פעולה אשר גורמת ללקוחות להפנים את המסר שהמפרסם רוצה להעביר ביתר אפקטיביות עד להבאתו לרכישת המוצר תוך פרק זמן קצר מרגע החשיפה אליו.

webinar-graphic.png
השאירו פרטים

הפקת סרטוני מוצר קצר ולעניין

באמצעות הפקת סרטוני מוצר ניתן להעביר את המסר בדרכים הרבה יותר מהירות ופשוטות להבנה מצד הלקוח אשר מצדו לא מעוניין להתחיל ולקרוא מדריכי שימוש והפעלה של המוצר ותוכן אינפורמטיבי ארוך ומסורבל אלא מעוניין בפשטות ללא כל התאמצות מצדו ואין דבר יותר נוח מאשר לצפות בסרטון אשר יראה לך את המוצר, יסביר לך על היתרונות שלו וכיצד הוא יכול לשנות לך את החיים.

סרטון מוצר הוא לרוב יהיה קצר ולא ארוך על מנת לא לגרום ללקוחות לנטוש באמצע הצפייה ולאבד אותם לטובת המתחרים שלך ולכן על מנת ליצור סרטון מוצר קצר ואיכותי אשר יגרום לקהל לצפות בו מההתחלה ועד הסוף, דרוש צוות מקצועי ואיכותי בעל ניסיון בתחום הפקת סרטוני מוצר שיעשה לכם סדר לאיזו תפנית ויעד הסרטון הולך למשל הפקת סרטונים לפייסבוק האסטרטגיה של הסרטון יכולה להיות שונה מאשר הפקת סרטונים לאינטרנט לגוגל וכיוצא בזה. צוות אשר יבנה עבורך את הסרטון בצורה אופטימלית תוך השתלת מסרים, שימוש באנימציה, עריכה איכותית, תסריט מושך ומעניין והכי חשוב סרטון אשר יניע את הקהל הרחב לפעולה רכישה מהירה ומידית ללא צורך לערוך השוואות עם המתחרים.

השאירו פרטים

כללים ליצירת הפקת סרטוני מוצר איכותיים ומקצועיים

תהליך הפקת סרטוני מוצר הינו מורכב מאוד ודורש עבודת צוות וחשיבה יצירתית על מנת להגיע לכל אחד ואחת מהקהל בבית כאשר ישנם כללים עיקריים לביצוע הכנת סרטונים בצורה המושלמת ביותר והם:
1

שילוב אמצעים בסרטון

על מנת שיהיה אפשרי להעביר בסרטון את המסר בצורה אפקטיבית אשר ירתק את הצופים למסך נדרש לשלב מגוון אלמנטים מאמצעים שונים על מנת הסרטון לא יהיה בנאלי, משעמם ומעייף. לצורך כך, נשלב מוסיקת רקע סוחפת יחד קטעי קריינות המשולבים באנימציה ייחודית יחד עם גרפיקה יצירתית.

2

התאמה לקהל היעד

בכדי שנוכל להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, נרצה להתאים את הסרטון לקהל היעד שלנו כך שאם מדובר בסרטון על מוצר ספורט כלשהו, סרטון המוצר יהיה מלווה באלמנטים ומוטיבים אשר משרים תחושה ספורטיבית ומופנים אל קהל היעד אשר שייך לעולם הספורט וההתעמלות.

3

העברת מסר ברור וקליט

סרטון המוצר צריך להיות ברור וידידותי לצופה כאשר המסר ותיאור המוצר צריך להיות ברור וקליט מכוון שהפקת סרטוני תדמית אמורים להדגיש את יתרונות המוצר, קהל היעד ומאפיינים ייחודיים.

לקוחות גושפנקה ממליצים עלינו

"לא יצא לכם לעבוד עם איש מקצוע ברמה הזו - מהירות וענייניות תוך העמקה בתוכן, ירידה לפרטים ורמה מקצועית אש!"
עומר טופז
"הגעתי ליניב דרך פרסומת שעשה. יצאנו לדרך והעבודה היתה מאוד מדוייקת, תסריט מתוקתק, מסירה תוך כמה ימים של כל העבודה ללא סבב תיקונים. מדובר פה על מקצוען עם גישה נכונה"
יואב סגל - יועץ נדל"ן
"הכי מקצוען שהכרתי בתחום! ראיינתי הרבה צלמים לפני שהחלטתי לקחת את יניב ולא טעיתי! איש מקצוע מטורף, יצירתי, עם חוש הומור ייחודי, ביטחון וידע במה שהוא עושה, משרה רוגע ומנחה כל צעד שעלי לעשות (אני לא שחקנית ולכן זה היה כל כך חשוב!). סבלני מאוד יודע להשתלט על כל סיטואציה ולהכניס למסגרת כל אחד מהמשתתפים. יניב, תודה רבה לך!"
אקסניה טנצ'ב

דוגמאות ופרויקטים נבחרים

התקשר עכשיו