הפקת סרטון סטופ מושן

הפקת סרטון סטופ מושן

הפקת סרטון סטופ מושן היא למעשה המקבילה של העולם הדיגיטלי לסרטים המצוירים האהובים על כולנו. ואכן כך, ממש כמו סרט מצויר, אנימציית סטופ מושן היא טכניקה בה מצלמים אובייקטים בפריימים בודדים. כל פריים מהווה "תנועה" אחת של הדמות, וכאשר מריצים את כל הפריימים יחדיו, נוצר הסרט המצויר בו הדמויות זזות. בעבר, טכנולוגיית הפקת סרטון סטופ מושן הייתה שמורה לאולפנים עתירי משאבים בלבד, אך כיום, תאמינו או לא, לכל אחד מאיתנו היכולת ליצור כזו מסלון ביתו.

בעידן הנוכחי, עולם השיווק הדיגיטלי שוקק חיים ומתפתח מיום ליום. מעבר ליתרון הנ"ל לפיו ישנן אפליקציות אשר מאפשרות לכל מי מאיתנו ליצור הפקות וידאו, והפקת קליפים שכאלו, ישנו יתרון חשוב נוסף שחוסך זמן וכסף, ובנוסף לכך תורם מאד ליעילות העבודה. יתרון זה הוא האפשרות לבדוק ולבקר את תהליך העבודה בזמן אמת, לתקן, לשנות וליצור תוך כדי העבודה. לעומת זאת, בעבר, עקב טכניקות הצילום בהם היו משתמשים בעבר, כגון פילם למשל, היה צורך דבר ראשון בפיתוח התמונות ורק לאחר מכן היה ניתן לבדוק את התוצרים. כך, היה נוצר מצב שבמקרים בהם התוצרים לא יצאו כפי שביקשו אותם, היה צורך להתחיל מחדש.

כידוע בעולם השיווק הדיגיטלי, אמנות היא חלק בלתי נפרד מהמשחק. ואכן הדבר הוא גם בענייננו, על מנת ליצור הפקת סרטון סטופ מושן מצוינת, על העוסקים במלאכה להיות בעלי חוש אמנותי מפותח וכשרון טבעי, ואין מספיק להצטייד בשליטה וידע רב בתכנות ובטכנולוגיה. זו, למעשה, גם הסיבה, שרבים מאיתנו מכירים הפקת סרטון סטופ מושן בתצורתה ה"חובבנית" המופקת ע"י גולשים ברשתות החברתיות, וכן כמובן מהמתרס הרציני והמקצועי יותר, בהפקות סדרות, סרטי קולנוע והפקת פרסומות לטלוויזיה.

הפקת סרטון סטופ מושן

יצירת פלטפורמה לצורך הפקת סרטון סטופ מושן

על מנת לבצע הפקת סרטון סטופ מושן יש ליצור פלטפורמה שאיננה שונה בהרבה מהפקות גדולות. יש לכתוב עלילה, ליצור דמויות ולבנות סט צילום של ממש. כמובן שגם לתוכנות ולחומרים חלק חשוב בעניין זה, כאשר העדיפות היא כמובן לאלמנטים מקצועיים. מבחינת מצלמה, יכול שנשתמש גם במצלמת טלפון חכם, אך ברור הוא, שהעדיפות היא למצלמה מקצועית. בנוסף, יש להשתמש בחצובה כאביזר עזר על מנת לייצב את המצלמה בה אנו עושים שימוש וכן באמצעי תאורה מתאימים.

לבסוף, את התוצרים נערוך באמצעות תוכנות עריכת סרטונים, שכאמור, יכול שיהיו מקצועיות ויכול שיהיו אפליקציות, אך המכנה המשותף הוא שעל היוצר להיות מצויד בהרבה אהבה למקצוע וסבלנות. העריכה עצמה מתבצעת באמצעות חיבור התמונות יחדיו בתוכנות העריכה הללו. לאחר סיום עריכת סצינה אחת, נוכל לבדוק תוך כדי העבודה שאנו מרוצים מהתוצר, בשימת ליבנו לדיוקם של האלמנטים הבדוקים לעיל כמו תאורה, פוקוס, תנועה מותאמת ומדויקת- לא מהירה ולא איטית מדי, ושלמות הסצינה כולה כמובן שבאמצעו עריכת סרטונים מקצועית נוכל להגיע לתוצאה מרשימה מאוד.

לסיום השתמשו בפורמטים ורזולוציות

לאחר כל אלו, נייצא את הסרטון המוכן שלנו. הפקת הסרטון אפשרית במספר רב של פורמטים ורזולוציות, ברגע שסיימנו לבצע את כל האלמנטים הטכניים המרכיבים את הסרטון שלנו, עלינו לתבל באמצעות אפקטים שונים ומשונים אם נרצה שהסרטון יהיה סרטון שיווקי מצחיק נתאים אותו בהתאם לכך, תמונות מתאימות ופסקול מוזיקה ולהוסיף את הטאץ' הסופי והאישי שלנו לכדי היצירה המתהווה. כל אלו לבטח יבטיחו הפקת סרטון סטופ מושן שלא תבייש אפילו את קינג קונג.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

תוכן עניינים

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
פוסטים נוספים באותו בנושא
סרט לעסק

סרט לעסק קריאיטיבי כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטים לעסק שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! כל עסק, גם אם הוא קטן צריך שיראו אותו.

סרט תדמית

סרט תדמית קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי תדמית שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון תדמית לחברה או עסק הוא חלון הראווה שלכם.

טסטמוניאלס

טסטמוניאלס כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! סרטון עדויות או סיפור לקוח הוא דרך טובה מאד לספר על המוצר/שרות

סרט גיוס משקיעים

סרט גיוס משקיעים כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטי גיוס משקיעים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! אתם רוצים וצריכים להפיק סרט גיוס למשקיעים –

הפקות וידאו

הפקות וידאו קריאיטיב כשאתם רוצים שיראו את מה שאתם אומרים! סרטונים שפוגעים בול במטרה! גושפנקה! וידאו הוא כלי שיווקי מספר אחד היום, זה אתם יודעים

התקשר עכשיו