הפקת וידאו

בעשור האחרון אנו רואים התקדמות טכנולוגית אדירה של רשת האינטרנט אשר באה לידי ביטוי בהגדלת מהירות הגלישה יחד עם רוחב הפס התורמים ביחד לחוויית גלישה איכותית והעברת מסרים בדרכים יצירתיות וחדשניות. יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית של רשת האינטרנט ניתן לראות כיצד ענף השיווק הדיגיטלי ובתוכו הנישה של הפקת וידאו, מתאים את עצמו לקדמה וכיום ניתן לייצר מסרים שיווקיים אשר יועברו באופן דיגיטלי ויסחפו אחריהם לקוחות רבים ובכך יעצימו את מעמד החברה בשוק הלקוחות הגדל באופן מתמיד ודורש פתרונות לצרכים ובעיות.

צילום מקצועי
סרטונים שעובדים
קונספט ייחודי

תוצאות מטורפות

כל היתרונות

כיצד ליצור הפקת וידאו שתוביל אתכם לקדמת הבמה העסקית?

תחום הפרסום והשיווק הוא מאוד רחב וכולל בתוכו אמצעי תקשורת רבים אשר באמצעותם ניתן לפרסם ולהעביר את המסרים שבעל העסק מעוניין בהם בין אם זה פרסום מוצר או שירות. אחד הכלים המרכזיים והעיקריים בזירת השיווק היא כמובן רשת האינטרנט אשר הפכה למרכזית בחיינו ומדובר בכלי שיווק עוצמתי אשר מסוגל להפיץ מסרים בתפוצה רחבה בפרק זמן קצר ובכך להשפיע וליצור משמעויות בקרב הצרכנים ובכך ליצור המרה איכותית של גיוס לקוחות חדשים אשר יספקו דלק לחברה בדמות רכישת מוצרים ושירותים.

הצורך בסרטון מקצועי לעסק שלך

כל עסק מהקטן ביותר ועד הגדול אינו יכול לצמוח ולהתרחב ואף להתקיים אם אינו מחזיק באתר אינטרנט שבאמצעותו הוא יקדם את עצמו, ישווק את השירותים אותם הוא מספק, יציג את המוצרים הייחודיים שלו, יפתח את תדמיתו ויקדם את מסריו בדרכים שונות בין אם זה באמצעות הפקת וידאו, הפקת סרטון מוצר, הפקת סרטון תדמית ועוד מגוון אמצעים לשיווק איכותי ויעיל והעלאת המודעות לעסק בקרב הצרכנים. רשת האינטרנט היא פלטפורמה אשר מאפשרת העלאת סרטוני וידאו אשר נוצרו באמצעות הפקת וידאו מקצועית ויצירתית המניעה את הצופים בו לכדי פעולה וזאת באמצעות שילוב של מגוון אלמנטים אשר מופיעים בסרטון הווידאו בצורה חכמה ומקצועית.

התפתחות האינטרנט אשר יצרה קרקע איכותית להפקות דיגיטליות הובילה גם להתפתחות ענף הפקות הווידאו וניתן לראות זאת בהתקדמות בציוד הצילום והעריכה אשר מאפשרים לכל עסק או ארגון ליצור כיום וידאו איכותי מאוד בתקציב פרסום בסיסי וזאת בשונה משנים עברו בהם הפקת וידאו הייתה לנחלת החברות הבכירות במשק וכללה שימוש בתקציבי ענק.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות

התאמת הפקת וידאו לצרכי הלקוח

על מנת שיהיה אפשר ליצור את סרטון הווידאו האיכותי והיעיל ביותר אשר יעביר את המסרים בצורה מושלמת ויוביל לגיוס גדול של לקוחות חדשים, חייב שתהיה התאמה בין בחירת סוג הפקת וידאו לבין קהל היעד והמטרות שהצבנו לעצמנו להשיג באמצעות סרט הווידאו. נהיה חייבים להתאים בין האלמנטים והאמצעים השונים שיופיעו בסרט הווידאו לבין קהל היעד, גילו, מאפייניו, מגדר ועוד מגוון פרמטרים אשר עמידה בהם תוביל לקידום אולטימטיבי של העסק בקרב הצרכנים.

קונספט ייחודי
בימוי ועריכה
ליהוק שחקנים
מוזיקה מקורית
צפו בתיק העבודות שלנו והתרשמו

חשיבה מדוקדקת לפרטי פרטים

הפקת וידאו הינה שם כולל למגוון אפשרויות של יצירה דיגיטלית החל מסרטוני תדמית אשר מציגים את העסק או החברה, סרטוני מוצר המציגים מוצר ייחודי שנותן פתרונות לבעיות, פרסומות שמניעות לפעולת לקוח, סרטוני הדרכה לגבי שימוש במוצרים מסוימים ועוד מגוון סוגים של הפקות וידאו כאשר כל העת הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ולהתקדם ולהציג עוד אפשרויות ואמצעים שיווקיים שונים כאשר המטרה העיקרית היא למשוך את הצרכנים ולהוביל אותם לרכישה מהירה ללא עקבות.

הפקת וידאו מקצועית בעלת תוצרים איכותיים הינו תהליך ארוך שכן מעורבים בו מספר אנשי מקצוע אשר לוקחים חלק בכל שלבי ההפקה עד ליצירת המוצר המוגמר אשר יובא לעיניי קהל הצרכנים במטרה שיוביל להשגת המטרות שנקבעו. התהליך מורכב מהשלבים הבאים:

  • בחירת אנשי מקצוע – בשלב זה של הפקת וידאו, בוחרים את אנשי המקצוע המתאימים ביותר אשר יובילו וייקחו חלק מרכזי בתהליך ההפקה. שלב זה מאוד קריטי שכן חייבת להיות התאמה מלאה בין אנשי המקצוע במטרה ליצור שיתוף פעולה מקצועי ופורה ביניהם כי רק כך סרט הווידאו יהיה איכותי ויוביל להשגת המטרות.
  • תכנון הסרט – בשלב זה מקיימים פגישת עבודה בין ההפקה, הלקוח והבמאי במהלכה מקשיבים ללקוח, למטרות שהוא רוצה להשיג באמצעות הסרט וידאו, מקבלים מידע הנוגע לשירות ולמוצר ולאחר מכן הבמאי מציג את החזון שלו ואיזה סוג של הפקת וידאו תתאים למימוש רצונות הלקוח. בשלב זה גם יושבים עם התסריטאי וכותבים את התסריט אשר יגע בכל אחד ואחת מקהל היעד.
  • צילום הווידאו – בשלב זה עוברים מהחלק העיוני אל החלק המעשי ומצלמים את סרטון הווידאו באמצעות אנשי מקצוע רבים, שחקנים, צלמים, תאורנים ועוד מגוון אנשי מקצוע אשר נחוצים לצורך הפקת וידאו מרשימה.
  • התוצר הסופי – בשלב זה מקבלים את חומר הגלם ומתחילים בשלב של עריכה, אפקטים, שילוב אנימציה, סאונד ותיקונים ושיפורים נוספים לסרט הווידאו ולאחר מכן מעלים את הסרט לאתר האינטרנט ולרשתות החברתיות לצורך הפצה רחבה ככל הניתן וגיוס לקוחות.

ההצלחה שלכם מתחילה כאן..!

"זה לא אנחנו אמרנו, זו עובדה! אנחנו בית הפקה שיוצר תוכן לעסקים. משלב הרעיון, הכתיבה דרך כל שלבי ההפקה עד לסרט הערוך שמספר את הסיפור של הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר שיש."

יניב גיל - גושפנקה
ימי צילומים
1563
הפקת וידאו
541
צפיות בסרטונים
+3M
לקוות מרוצים
100%
#גושפנקה
הפקת סרטונים על מסוק | גושפנקה
"הפקת וידאו לעסקים"
איש עם שפם | גושפנקה
זוג רוכב על אופנים - גושפנקה
"צילום סרטוני מוצר"
הפקת וידאו - גושפנקה
#גושפנקה
#גושפנקה
הפקת וידאו מקצועי | גושפנקה הפקות
"קריאייטיב חכם"

עקבו אחרינו ברשת

גושפנקה גם ברשת

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, והישארו מעודכנים בכל מה שהכי חם בעולם הפקת סרטוני תדמית לעסקים וחברות מבית היוצר של גושפנקה הפקות.

התקשר עכשיו